Kurs kosmetyczny : usługi kosmetyczne – Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu

USŁUGI KOSMETYCZNE

Tu rodzi się piękno...

 
 
 
   

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty.
Szanowny Pacjencie,
informujemy, że ze wszystkich usług Instytutu możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.
MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.

1. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
2. Ustal z lekarzem/kosmetologiem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

 

 

 

Wszystkie kosmetyki, katalogi oraz próbki firmy Thalgo dostępne są w naszym Instytucie. Serdecznie zapraszamy :)


Dodatkowo firma Thalgo uruchomiła na swojej stronie sklep online w którym możecie Państwo zakupić kosmetyki z dostawą do domu. 
Aby złożyć zamówienie należy się zarejestrować na stronie www.thalgo.pl oraz podczas składania zamówień konieczne będzie podanie kodu gabinetu: F770B7F36F276930


 

Luksusowy Instytut Kosmetologii Estetycznej Cosmobelle stanowi oazę piękna i odskocznie od dnia codziennego. Oferujemy Państwu relaksujące zabiegi kosmetyczne zarówno tradycyjne jak i z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy wiedzy i technologii. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja z jaką pracujemy zapewni Państwu usługę na najwyższym poziomie. U nas przede wszystkim miło i komfortowo spędzisz czas, a po wizycie będziesz zrelaksowana i jeszcze piękniejsza.
Udostępniamy do Państwa dyspozycji gabinety kosmetyczne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt zabiegowy pozwalający na wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych zarówno na twarz i ciało jak i dłonie oraz stopy.

Atrakcyjność oferty oraz 100% skuteczności zabiegów w Instytucie Kosmetologii Estetycznej Cosmobelle gwarantują nowoczesne, w pełni profesjonalne urządzenie Laser IPL+RF,  Endermologia, Mikrodermabrazja Diamentowa, Makijaż Permanentny, Liposukcja ultradźwiękowa, Mezoterapia pistoletem, Karboksyterpia, Fale radiowe. Współpracujemy z dyplomowanym lekarzem specjalistą dzięki czemu proponujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wychodząc naprzeciw Państwa marzeniom o pięknej i nieskazitelnej figurze w naszej ofercie znajdują się nowoczenej generacji urządzenia Body Space oraz solarium. Wysiłek fizyczny wspomagany jest działaniami podciśnienia i podczerwieni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu  osiągamy efekty utraty wagi, redukcji cellulitu, poprawy naszej kondycji fizycznej, wymodelowania sylwetki.  Dzięki urządzeniom Body Space takie problemy to już przeszłość. Możesz osiągnąć wymarzone  efekty  już w 4 tygodnie przy minimalnym nakładzie pracy i czasu! Ćwiczenia na profesjonalnych urządzeniach Body Space Vacum i Infra  zwiększają efekty wysiłku fizycznego dzięki temu  pozwalają na osiągniecie zamierzonych celów w krótkim czasie.

Naszym celem jest profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel. 

                                     

Ważna informacja: Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu i opisów zabiegów. Całość stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetycznego COSMOBELLE® i jako takie podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.

Internetowe liczniki

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT