Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

OBSŁUGA NOWOCZESNYCH URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH

MEZOTERAPIA IGŁOWA dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy przy pomocy mikroiniekcji pistoletem Ultim. 
LASER IPL+RF  fotoepilacja, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie,
usuwanie przebarwień, leczenie tradziku

ENDERMOLOGIA - TERAPIA PRÓŻNIOWA   najskuteczniejsza, nieinwazyjna,
bezpieczna dla zdrowia, w 100% naturalna metoda modelowania sylwetki
i walki z cellulitem.
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA Liposukcja ultradźwiękowa wykonywana urządzeniem Liposuction Slim & Beauty Compact to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania!
MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA  profesjonalny, mechaniczny peeling czyli złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu.
  PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI
 
"OBSŁUGA I ZASTOSOWANIE NOWOCZESNYCH URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH": Endermologia - Terapia próżniowa, Mikrodermabrazja diamentowa, Peeling kawitacyjny, Liposukcja Ultradźwiękowa

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanego szkoleniowca Cosmobelle i odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.
Ilość miejsc ograniczona - o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje Zaświadczenie CSC i Certyfikat, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych. Międzynarodowy Certyfikat daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanego szkoleniowca Cosmobelle i odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.
Ilość miejsc ograniczona - o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.


Wpłaty prosimy dokonywać w siedzibie firmy Cosmobelle lub na podane przez naszego pracownika konto (dopiero po wcześniejszej rejestracji telefonicznej)

TERMINARZ  SZKOLEŃ

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT