Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Polynesia SPA Ritual

 

POLYNESIA SPA RITUAL – MAHANA MASSAGE  

Zapraszamy w zmysłową podróż po Wyspach Polinezji.
Cztery przystanki na wyspach: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea przeniosą Cię do egzotycznej krainy relaksu i odprężenia. Masaż ten opiera się na głębokim pobudzeniu mięśni  z jednoczesnym odprężeniem  z zastosowaniem gorących stempli z białym piaskiem z wysp Bora Bora.


Schemat zabiegu: Relaksująca wędrówka po wyspach
1 Pzystanek na Tahaa – Wyspa Wanilii
Wykonujemy smakowity peeling z Polinezji który pozostawia skórę gładką , miękką i jędrną. Biały piasek z Wysp Bora Bora , sól morska ,łupiny orzecha kokosowego intensywnie złuszczają i wygładzają skórę,a kompleks Algo –Monoi Sagassum i ekstrakt z Vanilla Tahitensis głęboko relaksują. Olejki z pestek brzoskwini ,nasiona  jojoby  i migdałów odżywiają i wygładzają skórę.
2.Przystanek na Manihi –Wyspa Lagun
Nałożenie na stopy gorących ręczników zwanych oshibori  i delikatnie przemasowujemy stopy kojącym ruchem.
3.Przystanek na Bora Bora –Wyspa Białego Piasku gdzie możemy całkowicie się odprężyć podążając za rytmem stempli podczas Masażu Mahana.
Olejek do mazażu Mahana Massage Oil to wyjątkowe zaproszenie do podróży po Wyspach Polinezji w postaci niezrównanego 5 etapowego masażu odprężającego .Masaż rozpoczynamy od ruchu zwanego „Oceaniczne Spirale”, „Polinezyjskie ugniatanie”, „Tahitańska bryza, „Wygładzenie lomi-lomi”+ masaż gorącymi stemplami wypełnionymi ciepłym białym piaskiem.
4.Przystanek na Raiatei –Wyspie Świętych Tradycji
Podróż kończy się w sercu Polinezji, na Wyspie Świętych Tradycji ,gdzie nawilżone ,odżywione i zrelaksowane ciało rozświetli dotyk piękna – subtelnie złocisto – perłowe drobinki.

Czas trwania zabiegu 120 min
cena: 350 zł

Poznaj nasze luksusowe zabiegi wykraczające
poza kosmetykę tradycyjną . .
Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT