Kurs kosmetyczny - informacje o naszej Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu

Informacje o firmiePosiadamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku kosmetycznym oraz edukacyjnym. Poprzez zaufanie, jakim nas Państwo obdarowali firma Cosmobelle to symbol profesjonalizmu świadczonych usług i prowadzonych działań edukacyjnych. Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu a także zaangażowaniu stale poszerzamy naszą ofertę oraz dopasowujemy ją do Państwa oczekiwań oraz wymogów rynku kosmetycznego. Proponujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz partnerską współpracę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz indywidualnym preferencjom w trosce o najwyższą obsługę ciągle podwyższamy nasze kwalifikacje oraz zgłębiamy horyzonty. Jesteśmy uczestnikami międzynarodowych szkoleń, warsztatów oraz pokazów. Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi laboratoriami farmakologicznymi, firmami kosmetycznymi a także gabinetami Wellness&Spa.

Profesjonalna kosmetyka to nie tylko specjalistyczne preparaty, sprzęt i akcesoria. Podstawą sukcesu w zawodzie są wysokie kwalifikacje profesjonalistów i doświadczenie zdobyte pod okiem profesjonalistów. Nowoczesna, przestronna i funkcjonalna siedziba firmy Cosmobelle wyposażona jest w nowoczesny i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt i urządzenia kosmetyczne, niedostępne dla większości firm kosmetycznych. Dzięki temu mamy możliwość prowadzenia profesjonalnych szkoleń kosmetycznych unikalnych na skalę krajową oraz funkcjonowanie prestiżowej Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle. Kształcimy na nowoczesnych a także przyszłościowych kierunkach.

Luksusowy Instytut Kosmetologii Estetycznej Cosmobelle stanowi oazę piękna i odskocznie od dnia codziennego. Oferujemy Państwu relaksujące zabiegi kosmetyczne zarówno tradycyjne jak i z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy wiedzy i technologii. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja z jaką pracujemy zapewni Państwu usługę na najwyższym poziomie. U nas przede wszystkim miło i komfortowo spędzisz czas, a po wizycie będziesz zrelaksowana i jeszcze piękniejsza.

Hurtownia Medyczno-Kosmetyczna Cosmobelle oferuje zaopatrzenie oraz wyposażenia gabinetów medycyny estetycznej oraz salonów kosmetycznych, Wellness & Spa. Producent oraz dystrybutor profesjonalnych i innowacyjnych urządzeń, mebli medycznych oraz kosmetycznych. Producent kosmetyków, wysokiej jakości żeli UV i preparatów do stylizacji paznokci, produktów do przedłużania rzęs. Generalny dystrybutor kosmetyków profesjonalnych do ciała, twarzy, stóp i dłoni, produktów do stylizacji paznokci, asortymentu z medycyny estetycznej m.in. ampułki do mezoterapii igłowej, wypełniacze z kwasem hialuronowym. Oferujemy kosmetyki takich firm jak: Fusion Mesotherapy, Apis Professional, Bielenda Professional, Farmona Professional, Mollon Pro, Kryolan, Gehwol, Refecto Cil, Depiflax, Blomdahl, Glaomour Eyes, żele by Cosmobelle, Intensive, Studex, BioEvolution.

W naszej bogatej ofercie Studia Modelowania Sylwetki Body Space znajdą Państwo innowacyjne urządzenia przeznaczone do prowadzenia profesjonalnych terapii odchudzających i zwalczających cellulit, wykorzystujące w swoim działaniu najnowsze osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień oraz solaria leżące i stojące. Możesz osiągnąć wymarzone efekty swojej sylwetki już w 4 tygodnie przy minimalnym nakładzie pracy i czasu! Ćwiczenia na profesjonalnych urządzeniach Body Space Vacum i Infra  zwiększają efekty wysiłku fizycznego a aktywne odchudzanie pozwala na osiągniecie zamierzonych celów w krótkim czasie. Wysiłek fizyczny wspomagany jest działaniami podciśnienia i podczerwieni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, poprzez nowoczesne urządzenia do odchudzania osiągamy wymarzone efekty modelowania sylwetki – utrata wagi, redukcja cellulitu, poprawa kondycji fizycznej, wymodelowanie sylwetki. Urządzenia Body Space to przełom w dziedzinie fitness, który już dziś jest w Twoim zasięgu. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy już sprawdzili działanie i potwierdzają skuteczność urządzeń Body Space w walce z nadwagą i cellulitem. 

Wykwalifikowany personel zapewnia Państwu miłą, profesjonalną, kompleksową i wszechstronną obsługę a także pomoc oraz doradztwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i nawiązania owocnej współpracy.

Tylko współpraca z najlepszymi
gwarantuje Państwu sukces,
satysfakcję i prestiż.

Zapraszamy Państwa do świata nowoczesności i piękna!


Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT