Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Masaże

Profesjonalne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Cosmobelle przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Szkolenie z zakresu masażu skierowane jest do osób chcących zawodowo zajmować się masażem. Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów opartych na skrypcie szkoleniowym opracowanym przez specjalistów i instruktorów Cosmobelle, projekcji multimedialnych oraz w formie warsztatów skoncentrowanych na rozwiązywaniu tematów szkolenia.

Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Skrypt z części teoretycznej uczestnicy szkolenia otrzymują na własność.

 
1. Masaż gorącymi kamieniami - jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmniejsza napięcia mięśniowe,korzystnie wpływa na układ krwionośny zmęczenie, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii.

cena szkolenia:  450 zł brutto
czas trwania: 1 dzień

2. Masaż stemplami ziołowymi - wywodzi się z tajskiej szkoły masażu. Przywraca nie tylko pogodę ducha i poczucie harmonii, ale też poprawia wygląd ciała. Jeśli Twoi klienci marzą o dalekich wczasach, a nie mogą sobie na nie pozwolić, zafunduj im odrobinę azjatyckiego luksusu w swoim salonie ! Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny. Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i intensywnie stymuluje zmysły dzięki unoszącym się w powietrzu zapachom olejków eterycznych. Polecamy osobom lubiącym łagodne techniki relaksacji.

cena szkolenia: 450 zł brutto
czas trwania: 1 dzień
 
3. Masaż antycellulitowy- przeprowadzany jest przy wykorzystaniu specjalistycznych technik masażu oraz wykonywany jest na kremach i olejkach zawierających składniki aktywne, co pozwala na odwrócenie powstałej reakcji chemicznej. Doskonale działają na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Masaż poprawia odżywianie i dotlenienie komórkowe . W efekcie regeneruje i uelastycznia skórę i zwiększa jej napięcie. Staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Masaże tego typu stosowane są zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych.

cena szkolenia: 450 zł brutto
czas trwania: 1 dzień

4. Masaż bańką chińską - działa podobnie jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Jest doskonały dla osób prowadzących siedzący tryb życia, zestresowanych oraz po wysiłku fizycznym. Wpływa na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej, a więc stosuje się go jako element kuracji antycellulitowej lub drenaż limfatyczny. Przyspieszając krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, które to są również przyczyną cellulitu. Dodatkowo wspaniale relaksuje.

cena szkolenia: 450 zł brutto
czas trwania: 1 dzień

5. Masaż I stopnia  - podczas szkolenia przekazywana jest podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu:

  •  Budowy anatomicznej człowieka
  •  Masażu klasycznego
  •  Masażu antycellulitowego
  •  Masażu relaksacyjnego

cena szkolenia: 1200 zł brutto PROMOCJA 890 zł brutto
czas trwania: 2 dni

6. Masaż II stopnia - podczas szkolenia przekazywana jest podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu:

  •  Masaż segmentarny
  •  Drenaż limfatyczny
  •  Masaż Bańką Chińską


cena szkolenia: 1200 zł brutto PROMOCJA 890 zł brutto
czas trwania: 2 dni

 

PAKIET UZUPEŁNIAJĄCY I i II stopień


Masaż gorącymi kamieniami + Masaż stemplami ziołowymi

cena szkolenia: 1000 zł brutto PROMOCJA 550 zł brutto
czas trwania: 1 dzień


PAKIET 3+1 GRATIS

Masaż gorącymi kamieniami + Masaż stemplami ziołowymi + Masaż  antycellulitowy + Masaż bańką chińską

cena szkolenia: 1500 zł brutto PROMOCJA 1100 zł brutto
czas trwania: 2 dni

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje Zaświadczenie na druku MEN i Certyfikat CSC, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania przeprowadzania profesjonalnych zabiegów masażu. Międzynarodowy Certyfikat daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy. Istnieje możliwość wydania Certyfikatu CSC w języku angielskimi lub niemieckim. W przypadku pozostałych języków wydanie Certyfikatu CSC na podstawie własnego tłumaczenia.

Szkolenia prowadzone jest przez trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe połączone z wieloletnią praktyką w wykonywaniu zabiegów. Odbywają się indywidualnie lub w małych grupach.

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.


 

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona - o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl
Wpłaty prosimy dokonywać w siedzibie firmy Cosmobelle lub na podane przez naszego pracownika konto (dopiero po wcześniejszej rejestracji telefonicznej)

TERMINARZ  SZKOLEŃ

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.

 

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT