Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Masaż ciała

 

 

 Masaż lodem VIT ICE®!

 


Masaż lodem to kolejny skuteczny sposób na redukcję CELLULITU.
Lodowy masaż w walce z cellulitemma podstawy medyczne ze względu na szczegółowo przebadany i klinicznie udowodniony wpływ krioterapii na sprawność działania poszczególnych układów organizmu.
Poprzez stymulację układu krążenia i układu limfatycznego, skóra zostaje pobudzona do spalania tkanki tłuszczowej i aktywnego pozbycia się zalegających w niej toksyn. Masaż lodem dodatkowo rozbija złogi (grudki) tłuszczu.

REDUKCJA CELLULITU POD WPŁYWEM ZIMNYCH ZABIEGÓW JEST DUŻO INTENSYWNIEJSZA, PONIEWAŻ W KONSEKWENCJI DZIAŁANIA ZIMNEM NASTĘPUJE PRZYSPIESZENIE PRZEMIANY MATERII.

Masaż lodem jest również doskonałym balsamem dla skóry, poprawiającym jej strukturę i opóźniającym procesy starzenia.Wzmacnia również włókna kolagenowe.

*ODNOWA BIOLOGICZNA - REGENERACJA MIĘŚNI:
Masaż lodem wspomaga odnowę biologiczną ciała. Regeneruje i witalizuje, a także pomaga przy bólu mięśni, które powstają wskutek nadmiernego wysiłku.

*DZIAŁA PRZECIWBÓLOWO
Zimno powoduje rozluźnienie tkanek, a także stawów i więzadeł. Dzięki temu wykorzystujemy lód do likwidacji stanów zapalnych. Zmiejsza obrzęki, usuwa zastoje krwi i limfy.

*DZIAŁANIE LECZNICZE
Znajduje zastosowanie w chorobach kręgosłupa, w dyskopatiach, w stanach reumatycznych, a także redukuje napięcie mięśni.


 

Masaż relaksacyjny
W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Masaż dalikatny, łagodny, wykonany w wolnym tempie, w którym dominuje: głaskanie, ugniatanie, rozcieranie masowanych części ciała. Ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni, spowodować uczucie ogólnego odpreżenia.
 

 
Masaż leczniczy
W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Chwyty oraz tempo masażu dostosowane są do stanu zdrowia klienta. Polecamy w przypadku dolegliwości bólowych wynikajacych z przeciążenia mięśni, stawów, wiązadeł oraz chorób układu ruchu (dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa stawów, rekonwalescencja po urazach, zaniki mięśniowe). Ma na celu zmniejszenie lub całkowite usunięcie tych dolegliwości, przywrócenie pełnego zakresu ruchu.

Masaż odchudzajacy
W masażu wykorzystuje się techniki masażu klasycznego. Masaż intensywny, głęboki, mocny, wykonany w szybkim tempie. Chwyty dominujące w tym masażu to: rozcieranie powierzchowne i głębokie oraz intensywne oklepywanie. Ma na celu poprawienie krążenia i poprawę przemiany materii w tkankach podskórnych, które prowadzą do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, uelastycznienie i przywrócenie sprężystości skórze.

 Masaż ciepłymi olejami
Masaż całego ciała ciepłymi olejami czerpie inspiracje ze starożytnego systemu uzdrawiania, w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dotyku dłoni w celu osiągnięcia pełnej jedności ciała, duszy i umysłu. Każdy ruch podczas masażu stanowi swego rodzaju rytuał. Ciepłe olejki doskonale redukują napięcie i przynoszą natychmiastowe ukojenie. Masaż wprowadza nasze ciało i ducha w stan równowagi, będącej podstawą
dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego.

Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu a z jego dobrodziejstwa korzystano już w Starożytności.
Łączy w sobie zalety masażu klasycznego, termoterapii i  aromaterapii.
Przywraca utracony spokój, koi nerwy, pozytywnie wpływa na wzrost energii i spadek poziomu stresu. Zmniejsza napięcie mięśniowe, przyspiesza metabolizm oraz poprawia przepływ krwi i limfy. Odżywia skórę, przez co zwiększa jej elastyczności i jędrności.

Masaż gorącymi kamieniami korzystnie wpływa na:

*
skórę - poprawia jej odżywienie, elastyczność i jędrność oraz dotlenienie
* tkankę mięśniową - zwiększa zdolność mięśni do pracy, regeneruje i rozluźnia napięte mięśnie po wysiłku fizycznym
* układ krwionośny i limfatyczny - ułatwia odpływ krwi żylnej zmniejszając opór w tętnicach i ułatwia pracę serca, pozbywając się toksyn
* układ nerwowy - łagodzi objawy stresu i ułatwia zasypianie.

Masaż gorącymi kamieniami -  Rozkosz dla ciała, relaks i odprężenie dla zmysłów.

 

 

 

CENNIK MASAŻY CIAŁA

 
* Masaż całościowy 60 min 99zł
* Masaż pleców i karku 40 min 70zł
* Masaż ujędrniająco-wyszczuplający (uda+brzuch+pośladki) 40 min  90zł
* Masaż ciepłymi olejami 60 min  110zł
* Masaż gorącymi kamieniami 60 min
  120zł
* Masaż Vit Ice  120zł
* NOWOŚĆ ! Masaż gorącą czekoladą 60 min
   120zł 

 

Inne usługi pielęgnacyjne na ciało dostępne w naszym salonie:

 * Profesjonalne zabiegi na ciało
 * Mikrodermabrazja - ciało
 * Terapia próżniowa Body Health - ciało
 * Depilacja woskiem
 * Pakiety SPA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na poszczególnych działach.

 

Ważna informacja: Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu i opisów zabiegów. Całość stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetycznego COSMOBELLE® i jako takie podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT