Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Leczenie trądziku

 

Początek trądziku to często pojawienie się zaskórników na skórze Różnicuje się zaskórniki otwarte i zamknięte. Powstają one wtedy, gdy z powodu nadmiernej produkcji łoju lub zaburzenia rogowacenia dojdzie do zaczopowania gruczołów łojowych. Łój nie wydostaje się na skórę, powodując powstanie zaskórnika, gdzie stanowi on pożywkę dla bakterii, które szybko się rozmnażają powodując stan zapalny skóry. Nieprofesjonalne wyciskanie może spowodować rozerwanie zamkniętego zaskórnika pod skórą. Zawartość wydostaje się do otaczających tkanek. Stan zapalny rozszerza się.

Celem zabiegu jest zwalczenie bakterii powodujących stan zapalny oraz zmniejszenie wielkości i wydajności gruczołów łojowych. Przed zabiegiem niezbędne jest gruntowne oczyszczenie skóry. Peeling potrafi wyraźnie zwiększyć powodzenie zabiegu. Ważne jest, aby zabiegi następowały we właściwym czasie, tj. co 2 dni. W trzech seriach, każda składa się z 3 powtórzeń, zależnie od nasilenia trądziku. Pomiędzy seriami powinna być zachowana przerwa około 20 dni, aby łój skórny wydostał się na zewnątrz, a sama skóra zregenerowała się. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów przeciwzapalnych i żelu do oczyszczania skóry. Na noc należy stosować krem z retinolem – witaminą A. Nakładanie kremu na noc należy rozpocząć trzy dni po zabiegu i zakończyć trzy dni przed ponownym zabiegiem.

Przebieg leczenia:

- Łącznie 3-9 zabiegów
-
W zależności od stopnia trądziku 3 serie kuracji powtarzane 3 razy
- Przerwa pomiędzy zabiegami w serii co 2 dni
- Przerwa pomiędzy seriami 20 dni

Zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację, która obejmuje:

* zebranie wywiadu lekarskiego,
* wyjaśnienie istoty zabiegu i jego opis,
* ocena zmian do usunięcia,
* ustalenie przeciwskazań do zabiegu,
* wyjaśnienie ewentualnych objawów ubocznych,
* urealnienie oczekawiań pacjenta.


CENNIK LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU
 
* Jedna seria (3 zabiegi co dwa dni) 600 zł

 

Ważna informacja: Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu i opisów zabiegów. Całość stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetycznego COSMOBELLE® i jako takie podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT