Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

KOSMETYKA TWARZY

MEZOTERAPIA IGŁOWA dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy przy pomocy mikroiniekcji pistoletem Ultim.
 
PIELĘGNACJA OPRAWY OCZU demakijaż, henna brwi i rzęs, regulacja łuku brwiowego,Masaż okolic oczu,zabiegi pielęgnacyjne oprawę oczu . . .
PEELINGI KOSMETYCZNE Peeling – scrub: drobno i gruboziarnisty (mechaniczny), gommage,enzymatyczny,chemiczny - eksfoliacja AHA,Peeling kawitacyjny
PEELING KAWITACYJNY+ULTRADŹWIĘKI

MASKI KOSMETYCZNE: maski algowe, rozmiękczające,żelowe, oczyszczające, ściągające, lecznicze, nawilżające,liftingujące, wzmacniajace naczynka, kolagenowe,regenerujące,gipsowe- modelujące

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU elementy manualnego drenażu limfatycznego z zastosowaniem prądu d'Arsonwala.
NAJNOWSZE METODY OCZYSZCZANIA SKÓRY zapoznanie sie najnowszymi metodami oraz technikami: oczyszczania skóry (manualne, mechaniczne); rozpulchniania skóry; Wykorzystanie chronoterapii w zabiegu oczyszczania skóry
MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA profesjonalny, mechaniczny peeling czyli złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu.
KWASY AHA KWAS MIGDAŁOWY złuszczanie naskórka na różnych poziomach w zależności od rodzaju preparatu i intensywności zabiegu, który jest dostosowany do stanu skóry.
PRZEDŁUŻANIE RZĘS GLAMOUR EYES innowacyjny, w 100% bezpieczny, naturalny i trwały sposób na spektakularne przedłużenie, zagęszczenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs.
MAKIJAŻ PERMANENTNY stanowi alternatywę dla czasochłonnego makijażu tradycyjnego. Dzięki niemu możemy skorygować kształt oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zmienić linię brwi lub uzupełnić brakujące włoski. Możemy również skorygować linię ust, powiększyć je lub zmniejszyć i w naturalny sposób podkreślić kontur i czerwień ust.
PRZEKŁUWANIE USZU oferujemy Państwu szkoleniez zakresu bezbolesnego przekłuwania uszu Studex System 75TM
WIZAŻ w ofercie szkolenie z zakreasu I oraz II stopnia

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanego szkoleniowca Cosmobelle i odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.
Ilość miejsc ograniczona - o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje Zaświadczenie CSC i Certyfikat, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych. Międzynarodowy Certyfikat daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanego szkoleniowca Cosmobelle i odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.
Ilość miejsc ograniczona - o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.


Wpłaty prosimy dokonywać w siedzibie firmy Cosmobelle lub na podane przez naszego pracownika konto (dopiero po wcześniejszej rejestracji telefonicznej)

KALENDARZ SZKOLEŃ

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT