Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Instruktor marki Cosmobelle

MIĘDZYNARODOWY INSTRUKTOR STYLIZACJI PAZNOKCI

Zostań instruktorem stylizacji i przedłużania paznokci-COSMOBELLE

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą na międzynarodowym rynku. Naszą dewizą jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Oferujemy ponad trzydzieści rodzajów kursów i szkoleń kosmetycznych na światowym poziomie.

Nasz temperament i nowoczesne podejście do biznesu sprawia,że każdy partner traktowany jest indywidualnie i w rzetelny sposób.
Stworzyliśmy zespół doświadczonych, kreatywnych ludzi ,których celem jest inwestowanie w rozwój, zadowolenie klienta oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Międzynarodowym Kursem Instruktorskim z zakresu stylizacji i przedłużania paznokci firmy Cosmobelle, współpracą partnerską, oraz dystrybucja kosmetyków firmy, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami to serdecznie zapraszamy.

Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo Międzynarodowy Certyfikat Cosmobelle oraz Państwowe Zaświadczenie na druku MEN, dokumenty te uprawniają do wykonywania usług i prowadzenia szkoleń przedłużania i stylizacji paznokci firmy Cosmobelle na całym świecie. Istnieje możliwość wydania Certyfikatu CSC w języku angielskimi lub niemieckim. W przypadku pozostałych języków wydanie Certyfikatu CSC na podstawie własnego tłumaczenia.

Podstawowe wymagania:

  • ukończony profesjonalny kurs stylizacji paznokci (kopia dyplomu)
  • min 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • własna działalność
  • prosimy przesłać na maila:
        - min. 5 zdjęć własnych prac,
        - jeśli Państwo posiadają to adres swojej strony www
        - jeśli Państwo posiadają to kopie dyplomów uczestnictwa w konkursach i mistrzostwach

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt:

tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.

 TERMINARZ  SZKOLEŃ

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora nieależnych.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT