Cosmobelle Kursy szkolenia kosmetyczne Szkoła przedłużanie rzęs endermologia laser makijaż permanentny wizaż hybryda rehabilitacja kwasy hurtownia usługi salon kosmetyczny trychologia kropla krwi medycyna estetyczna kosmetologia krioterapia dieta

Glamour Eyes - przedłużenie rzęs
GLAMOUR EYES BY COSMOBELLE

Nowe spojrzenie na świat nowoczesności i piękna

 Mamy przyjemność przedstawić innowacyjny, w 100% bezpieczny, naturalny i trwały sposób na spektakularne przedłużenie, zagęszczenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs. Opracowany przez ekspertów COSMOBELLE system Glamour Eyes to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetyki, polegające na precyzyjnym, trwałym doklejaniu naturalnych lub syntetycznych rzęs do własnych włosek po włosku. Dzięki temu osiągany jest olśniewający efekt lekkości i naturalności, który spowoduje, że Twoje spojrzenie nabierze niespotykanej wyjątkowości, głębi oraz wyrazu o jakim zawsze marzyłaś.

Wykonanie przedłużenia i zagęszczenia rzęs:
Poprawnie wykonana aplikacja rzęs Glamour Eyes zapewnia ich utrzymanie się
do 2 miesięcy. Zachowanieodpowiedniej gęstości rzęs wymaga jednak ich uzupełniania co 2 tygodnie, co spowodowane jest naturalnym cyklem życia naturalnych rzęs, które co 60 do 90 dni wypadają i zastępowane są nowymi. Dla wydłużenia czasu pomiędzy założeniem, a uzupełnieniem rzęsy syntetyczne doklejane są do naturalnych rzęs będących w fazie wzrostu czyli tych najkrótszych. Założone rzęsy można usunąć w dowolnym momencie bez jakiegokolwiek uszczerbku dla naszych naturalnych rzęs. W tym celu opracowany został odpowiedni niezawierający alkoholu ani acetonu preparat, który usuwa jedynie klej z przedłużonych rzęs. Jego formuła delikatnie pielęgnuje rzęsy i delikatną skórę wokół oczu.

Pielęgnacja przedłużonych i zagęszczonych rzęs:
Zaletą Glamour Eyes, poza uzyskaniem niepowtarzalnego efektu długich, gęstych i idealnie podkręconych rzęs, jest to, że są one odporne na wodę, łzy, pot. Nie ulegają uszkodzeniom się podczas spania, pływania czy nawet korzystania z solarium lub z sauny. W celu utrzymania nieskazitelnych rzęs zaleca się stosowanie płynu do demakijażu na bazie wody. Ponadto nie powinno się stosować zalotki, która powodując duży nacisk, zarówno na naturalne jak i doklejone rzęsy, mogłaby spowodować ich złamanie.

Przedłużone rzęsy a makijaż permanentny:
Dodatkowo niesamowitym i oszałamiającym efektem jest przedłużenie rzęs połączone z makijażem permanentnym. Jest to idealne wyjście dla kobiet, które pragną budzić się codzienne rano z perfekcyjnym makijażem. Jest to bardzo wygodne, a zarazem praktyczne rozwiązanie, nie trzeba się martwić, że w ciągu dnia makijaż nam się zetrze lub rozmaże, nie musimy także dbać o jego poprawki. Makijaż permanentny jest niewątpliwie oryginalną sztuką makijażu, stawiającą na pierwszym miejscu podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Pozwala wyeksponować delikatność i naturalność twarzy.

Bezpieczeństwo i innowacyjność materiałów:
Testowany farmaceutycznie system Glamour Eyes to w pełni bezpieczne składniki nie wykazujące negatywnego wpływu na stan oczu, powiek i naturalnych rzęs. Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe. Odpowiednie właściwości kleju stosowanego podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs sprawiają, że po jego nałożeniu na naturalną rzęsę zamienia się on w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkimi. Stosowany klej pozwala na komfortową i bezbolesną aplikację rzęs gwarantując przy tym maksimum wytrzymałości i odporności. Dla zapewnienia maksimum zadowolenia rzęsy Glamour Eyes, wykonane z najwyższej jakości włókna syntetycznego odpornego na odkształcanie, są błyszczące o intensywnym kolorze brązu lub czerni (dostępne także w wielu innych kolorach, m.in. brązowo-złote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe, fioletowe) oraz idealnie wyprofilowane i naturalnie podkręcone. Występują w formie pojedynczych rzęs, jak i formie kępek w kilku długościach od XS do L. Rzęsy zróżnicowane są również pod względem grubości jak i stopnia ich podkręcenia.


Pozwól sobie na odrobinę luksusu,

Poczuj się piękna i pewna siebie!

 

CENNIK TRWAŁEGO PRZEDŁUŻANIA RZĘS
Glamour Eyes by Cosmobelle
 
Super promocja!!!
 
*Założenie                                                                                 
190
* Korekta duża
90 zł
* Korekta mała 50 zł
* Ściągnięcie rzęs
40 zł

 


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 Czy Glamour Eyes może spowodować reakcję alergiczną?

Nie. Wszystkie składniki i preparaty stosowane do zabiegu to produkty najnowszej generacji, najbezpieczniejsze, testowane farmaceutycznie przez co są całkowicie bezpieczne dla oka i okolicy oka. Nie ma również potrzeby wykonania żadnego testu przed aplikacją rzęs.

Jak się przygotować do zabiegu?
Przed zabiegiem nie należy podkręcać rzęs ani używać tuszu. Twarz należy dokładnie umyć i odtłuścić. W przypadku noszenia szkieł kontaktowych soczewki należy wyjąć. Pozostałe czynności zostaną wykonane w salonie.

Czy rzęsy Glamour Eyes są bezpieczne?
Procedura aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa na stan powiek, oraz rzęs naturalnych. Rzęsy Glamour Eyes przykleja się do rzęs naturalnych w odległości co najmniej 1 mm od powiek. Rzęs Glamour Eyes (w odróżnieniu od starszych metod) nie przytwierdza się nigdy do powiek.

Czy do rzęs Glamour Eyes można stosować tusz, oraz jak dbać o przedłużone rzęsy?
Główną zaletą rzęs Glamour Eyes jest brak konieczności stosowania tuszu. Rzęsy przedłużone metodą Glamour Eyes wyglądają tak efektownie, że nie ma potrzeby dodatkowej oprawy. Nie zaleca się stosowania tuszu. Malowanie przedłużonych rzęs tuszem może doprowadzić do ich nadmiernego ociążenia i wpłynąć na skrócenie trwałości rzęs Glamour Eyes.

Jak długo utrzymują się rzęsy Glamour Eyes?
Jeżeli zabieg został wykonany poprawnie rzęsy Glamour Eyes utrzymują się do dwóch miesięcy. Okres ten trwa tyle, ile cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Rzęsy naturalne rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs niezbędne i polecane są tak zwane „dopełnienia”, ponieważ niektóre naturalne rzęsy mogą zakończyć swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Dlatego w celu utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs Glamour Eyes konieczne jest ich uzupełnianie co 2 tygodnie.

Czy można w dowolnym momencie „zdjąć” przedłużone rzęsy?
Tak. W dowolnym momencie można usunąć wszystkie doklejone rzęsy bez najmniejszej szkody dla naszych własnych rzęs. Służy do tego specjalny, łagodny preparat usuwający doklejone rzęsy. Formuła preparatu delikatnie pielęgnuje rzęsy i skórę wokół oczu.


Ważna informacja: Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu i opisów zabiegów. Całość stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetycznego COSMOBELLE® i jako takie podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT