Kurs kosmetyczny i szkolenia branżowe: Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu

Centrum szkoleniowe

TERMINARZ SZKOLEŃ KOSMETYCZNYCH

 

PROMOCJE I NOWOŚCI więcej

Centrum Szkoleniowe Cosmobelle otwiera przed Państwem drogę do świata nowoczesności i profesjonalizmu dzięki szerokiej ofercie szkoleń i kursów z zakresu kosmetyki tradycyjnej oraz nowoczesnej, cieszących się zainteresowaniem osób zawodowo zajmujących się kosmetyką, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają karierę w branży. Gwarantujemy wyposażone w sposób unikalny oraz ponad przeciętne Centrum Szkoleniowe na Śląsku z szerokim zapleczem kontaktów międzynarodowych posiadające dostęp do innowacyjnych technik oraz urządzeń kosmetycznych.

Dlaczego warto wybrać nas?

 • Kadra dydaktyczna z doświadczeniem –  instruktorzy z wysokim wykształceniem, kosmetolodzy, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy w tym również międzynarodowy.

 • Wyposażenie sal dydaktycznych oraz pracowni kosmetycznych - ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt posiadający multimedialne sale dydaktyczne oraz ponadprogramowo wyposażone pracownie kosmetyczne, dostępność dla każdego słuchacza indywidualnego stanowiska pracy wyposażonego  w  wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt kosmetyczny.

 • Uzyskane dokumenty - po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat CSC oraz Zaświadczenie  Ministerstwa Edukacji Narodowej – dokumenty, które zaświadczają o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń kosmetycznych, dają prawo do wykonywania zawodu, zwiększają szanse na rynku pracy oraz pozwalają na rozwinięcie atrakcyjności oferty gabinetów kosmetycznych.

 • Zajęcia praktyczne - atutem realizowanych szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wiedzy i umiejętności praktycznych, które pozwalają na rzeczywiste wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny, zawodowy i odpowiedzialny.

 • Zajęcia prowadzone są w większości na modelkach – jako jedna z nielicznych placówek szkoleniowych zajęcia praktyczne prowadzone są na modelkach organizowanych przez nasze Centrum, dzięki czemu uczymy kreatywnych oraz indywidualnych metod postępowania z potencjalnym klientem.

 • Kameralne grupy – szkolenia prowadzone są w niedużych grupach, dzięki czemu słuchacze mają zapewniony 100%, bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz obszerny dostęp do wszystkich materiałów. Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

 • Współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy - Centrum Szkoleniowe Cosmobelle jest wpisane w Wojewódzkim Urzędzie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00216/2006. Prowadzimy szkolenia na zlecenia Urzędów Pracy, które organizowane są w celu podniesienia szans uczestników kursów na znalezienie pracy a także podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych i dopasowanie umiejętności do potrzeb lokalnego rynku pracy.

 • Elastyczność – w przypadku indywidualnych potrzeb przeprowadzamy szkolenia wykraczające poza naszą  ofertę szkoleniową. Dla osób które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji szkoleń w trybie przyspieszonym, bardziej intensywnych.

 • Wyróżnienie - pomocne programy lojalnościowe dla uczestników szkoleń.

 • Atmosfera - poza niekonwencjonalnym zapleczem naukowym przykładamy szczególną wagę aby zapewnić należytą atmosferę tak aby pobyt w naszym Centrum stał się okazją do nawiązywania pozytywnych kontaktów zawodowych oraz był inspirującym przeżyciem które zmotywuje uczestników do dalszego rozwoju zawodowego.

 • Korzystna oferta kredytowa - na wszystkie szkolenia znajdujące się w naszej bogatej oferty, urządzenia oraz sprzęt i produkty kosmetyczne.

Każdego uczestnika szkolenia zapraszamy i zachęcamy do korzystania z darmowych porad naszych instruktorów i ekspertów gdyż nasza współpraca nie kończy się w momencie ukończenia kursu. Naszym słuchaczom dajemy możliwość udziału w licznych pokazach i warsztatach. Dla naszych absolwentów oferujemy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, nowoczesne urządzenia oraz sprzęt najnowszej generacji w preferencyjnych cenach hurtowych.
 

Na indywidualne zlecenie pomagamy w otwarciu i uruchomieniu nowych gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej SPA & Wellness - od aranżacji wnętrza do kompleksowego wyposażenia w produkty, akcesoria, sprzęt i urządzenia.


Internetowe liczniki

Tychy ul. Barona 30
Szkoła: tel. 32 733 77 44, tel. kom. +48 500 634 005
Szkolenia: tel. 32 326 39 22, tel. kom. +48 500 634 005
Salon: tel. 32 788 16 02, tel. kom. +48 509 563 700
Hurtownia: tel. 32 327 02 03 tel. kom. +48 504 255 322
szkola@cosmobelle.pl, szkolenia@cosmobelle.pl, cosmobelle@cosmobelle.pl,
salon@cosmobelle.pl, hurtownia@cosmobelle.pl, biuro@cosmobelle.pl
O FIRMIE | SZKOLENIA | SZKOŁA | USŁUGI | HURTOWNIA | AKTUALNOŚCI | GALERIA | FORUM | KONTAKT